September 2012

Memorial (4x02) - Synopsis

30. september 2012 at 19:59 | Anett* & Em* |  TVD 4 - Synopsis
Do města přichází nové nebezpečí - Elena se snaží vyrovnat s extrémy, které jsou součástí upírství a Stefan s Damonem téměř bojují o to, co je pro ni nejlepší. Damon se rozhodne pomoci Eleně v její cestě a žádá ji, aby to neříkala Stefanovi. Cizinec, Connor Jordan (hostující Todd Williams) přijíždí do města a začíná pochybovat o šerifce Forbesové a starostce Lockwoodové. Connorovi akce rychle přesvědčí Stefana, že mají tu čest s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapeni, když vidí dívku, kterou znají - April (hostující hvězda Grace Phipps), která se vrací do města a zapisuje se na střední školu v Mystic Falls. Na městském shromáždění Elena nemá daleko k tomu, aby nad sebou ztratila kontrolu, když přichází Caroline, aby jí pomohla. Damon konečně prozrazuje své city k nečekanému příteli.

Epizoda Memorial se bude v Americe vysílat 18. října. 2012

Season 4 - Promotionals #3

30. september 2012 at 18:29 | Anett* & Em* |  TVD 4 - Promotionals
Objevila se nová promo fotografie s Elenou a bratry Salvotorovými :)

Anett*: tímhle příspěvkem se omlouvám druhé admince, protože tuhle fotku jsme našly už dávno a já ji pořád přesvědčovala, že to není nové promo..Promiň :D
imagebam.com

Memory Lane (2x04) - Soundtrack

30. september 2012 at 14:45 | Anett* & Em*
"Emperor" - Haydn
"Rock On" - Collide
"Together Faraway" - Ballas Hough Band
"Hammock" - Howls
"We Radiate" - Goldfrapp
"Time Of Our Lives" - Tyrone Wells
"Breathe Again" - Sara Bareilles

Fan made videa - Katherine#0.4

29. september 2012 at 13:55 | Anett* & Em* |  Fan made videa
Prominte mi tu Katherinu!:D Ale ona je prostě dokonalá! S ní jsou nejlepší videa a ještě s Delenou! Tohle sem musím dát. Je naprosto peckové! určitě mrkněte!

Kill Or Be Killed (2x05)

28. september 2012 at 14:45 | Anett* & Em*

Premiéra v USA: 7.10.2012
Premiéra v ČR: 10.7.2012
Český název: Kdo z koho

POPIS DÍLU:
MASONOVA MINULOST JE ODHALENA - Tyler se od Masona dozvídá více o prokletí Lockwoodů. Stefan a Damon se hádají kvůli tomu, jakým způsobem se mají vypořádat s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho od toho, aby se stále více nezaplétal do tajemství Lockwoodů, ovšem Jeremy se snaží si s Tylerem nebrat servítky. Mason se podělí s šerifkou Forbesovou o nějakou šokující informaci, vedoucí k noci plné násilí, vyznání a lámání srdcí.


Fan made videa - Katherine & Stefan#0.1

27. september 2012 at 22:49 | Anett* & Em* |  Fan made videa
Teď pro změnu přidám Katherinu se Stefanem :D Ty scény a efekty jsou peckový! Učitě mrkněte!

PS. No a já se s váma loučím protože jedu zítra brzo ráno do Prahy:) Pokud budu stíhat ozvu se v neděli. Anet bude taky pryč, ale ta má přístup na intrnet tak třeba něco přidá:) Kdyby ne, přednadnastavím 3 články.

The Vampire Diaries - Products

27. september 2012 at 19:59 | Anett* & Em* |  Ostatní
Narazila jsem na nějaké produkty s motiivem TVD. Některé jsou opravdu dobré - například ty kalhotky Bite Me, Damon:D Jsou tam například magnety, deka, polštáře nebo kryty na mobil :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kill Or Be Killed (2x05) - Hlášky

27. september 2012 at 16:09 | Anett* & Em*
(Stefan přijde k Masonovi.)
Mason: Stefan, že? Ten druhý Salvatore.
Stefan: Ten milejší.

Soutěž o nejlepší postavu z TVD# 2.kolo

26. september 2012 at 20:09 | Anett* & Em* |  Soutěž o nejlepší postavu z TVD

Na začátek bysme chtěly zmínit, že vítěz bude ten kdo bude mít nejvíce hlasů za celou soutěž! Pokud samozřejmě nevypadne v nějakém kole :D Na konci soutěže se hlasy sečtou a tam se zjistí vítěz.
V minulém kole vypadla nicol s počtem dvou hlasů.
Když si seženete nad 10 hlasů dostanete od nás 5, které se vám potom přičtou k výsledku. Když si seženete nad 20 hlasů dostanete od nás hlasů 10. Což si myslím, že se hodí tak si shánějte:)
No a konečně přejdeme k samostatnému kolu. Doufám, že jste to pochopili, a pokud máte nějaký dotaz určitě napište do komentářů a já nebo Anett* vám na něj odpovíme:)

PS. Omlouváme se za hrozné zpoždění! Příští kolo by mělo být normálně za týden max. 2 týdny.

TVD 4 Season - Candice Accola Interview

26. september 2012 at 15:19 | Anett* & Em* |  TVD 4 - Videos
Včera televize CW vypustila další interview. Tentokrát už je to Candice. Mluví tam o Klaroline (♥) jde jí moc pěkně rozumět, takže si to určitě pusťte :)